Skip to content

Zwiększone potrzeby pacjentów w domach opieki i pacjentach korzystających z domowej opieki zdrowotnej ad 9

1 rok ago

482 words

W szczególności, personel wykwalifikowanych pielęgniarek w niektórych agencjach zdrowia domowego i domach opieki w Medicare mógł zostać przeciążony przez znaczny wzrost zapotrzebowania na medyczną i wykwalifikowaną opiekę pielęgniarską. Zagregowane wskaźniki związane z wymaganiami personelu pielęgniarskiego również wzrosły, wskazując, że we wszystkich trzech rodzajach dostawców zapotrzebowanie na zasoby – a co za tym idzie koszty – wzrosło. Ze względu na ograniczenia zwrotu kosztów, zwiększone koszty mogą spowodować zmniejszenie usług i gorszą opiekę nad pacjentem. Mogło tak się zdarzyć wśród pacjentów ze złamaniem bliższego końca kości udowej w krótkoterminowych placówkach opieki w ramach przyszłego systemu płatności.34, 35 refundacji Medicare i niektórych rodzajów zwrotu kosztów Medicaid zarówno w domach opieki, jak iw domowej opiece zdrowotnej są oparte na pewnych kosztach, ale duża część dostawców już osiągnęła te limity. Dla danego dostawcy – szczególnie w stanach, które zwracają domy opieki na podstawie miksu przypadku lub cech pacjenta – wzrost potrzeb pacjentów powoduje zwiększenie zwrotu kosztów tylko w zakresie, w jakim koszt dostawcy nie osiągnął limitów nałożonych przez płatników. Jeśli jednak dom opieki lub agencja zdrowia domowego osiągnie swoje limity refundacji, może być zmuszona do usług racjonowania. Takie kwestie wyraźnie wymagają dokładnej analizy zwrotu kosztów opieki długoterminowej i jakości opieki. Jeżeli na przykład znaczna część dostawców krajowych osiągnęła pułapy zwrotu, a potrzeby ich pacjentów wciąż rosną, zwroty są niewystarczające, jeśli usługodawcy działają sprawnie.
Wydaje się, że zarówno przyszły system płatności, jak i regulamin Medicaid i polityka regulacyjna znacząco zmieniły charakter opieki długoterminowej w momencie, gdy rośnie popyt na taką opiekę. Lekarze i pozostali opiekunowie muszą wiedzieć, że od opiekunów długoterminowych wymaga się obecnie różnych rodzajów opieki. Płatnicy, regulatorzy i dostawcy muszą zrozumieć potrzebę dokładnej analizy sposobu, w jaki płacimy za opiekę długoterminową i zapewnienia jej jakości.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez dotacje i umowy o współpracy (18-P-97145 / 8-01, 18-C-97712 / 8-04 i 15-C-98971 / 8-01) z Administracji Finansowania Opieki Zdrowotnej oraz (14004) Fundacja Roberta Wooda Johnsona. Zgłoszone tutaj opinie i zalecenia są opiniami samych autorów.
Jesteśmy wdzięczni Philipowi Cotterillowi i Marnie Hall z Biura Badań i Pokazów Administracji Finansowania Opieki Zdrowotnej oraz Alanowi Cohenowi i Andrei Kabcenell z Fundacji Roberta Wooda Johnsona za ich pomocne sugestie i wsparcie w trakcie tych badań.
Author Affiliations
Z Centrum Badań nad Usługami Zdrowotnymi, Centrum Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu w Kolorado i Departamentu Medycyny Wewnętrznej, University of Colorado School of Medicine, Denver. Wyślij prośby o ponowne przedłożenie dr Shaughnessyowi z Centrum Badań nad Usługami Zdrowotnymi, Suite 706, 1355 South Colorado Blvd., Denver, CO 80222.

[hasła pokrewne: seriusz, klebsiella pneumoniae w pochwie, uromed nowy sącz ]

0 thoughts on “Zwiększone potrzeby pacjentów w domach opieki i pacjentach korzystających z domowej opieki zdrowotnej ad 9”